Kariéra

Náplň práce

  • kontakt s klienty
  • vytváření cenových kalkulací
  • zpracování projektů
  • maloobchodní prodej koupelnových produktů
  • příprava materiálu pro vyskladnění

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, vhodné pro absolventy
  • aktivní přístup ke zadaným úkolům
  • znalost práce na PC zejména open/libre/ms office
  • dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • chuť se učit
  • časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • řidičské oprávnění B

Nabízíme

  • nástupní plat 28000
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • 4 týdny placené dovolené
  • práci v příjemném a stabilním kolektivu
  • přátelské pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování 1000,-
  • místo výkonu v Jablonci nad Nisou s výbornou dopravní dostupností (MHD, vlak, parkování přímo u pobočky)
  • nástup ihned nebo dohodou

Kontakt

  • Strukturovaný životopis zasílejte na kratochvilova@stavebniny-astra.cz, nebo volejte na 721 145 127.

O společnosti:

Jsme největší a nejmodernéjší koupelnové centrum v Jablonci N.N. Provádíme kompletní servis od grafického návrhu koupelen až po konečnou realizaci. Nabízíme poradenství při výběru obkladů, dlažeb, sanity a dveří.