Kariéra

22.11.2019 – Přijmeme pracovníka na pozici skladník

Nabízíme:

* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
* V případě zájmu možnost jen sezonní práce nebo brigády
* Jednosměnný provoz (kratší a delší dny)
* Nástupní plat 23000, stravenky a 20 dní dovolené
* Možnost profesního růstu
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup dohodou

Požadujeme:

* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B

Upřednostňujeme uchazeče s

* VZV oprávněním (nabízíme možnost zaškolení)
* platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
* praxí na stejné pozici
* SOU v jakémkoliv oboru

Pracovní náplň:

* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV
* Manipulace s materiálem pomocí VZV

Životopis zasílejte emailem na kratochvilova@stavebniny-astra.cz nebo volejte 721145127